:.ZSUISM
Zajednica sportskih udruga i saveza Međimurske županije
POČETNAO ZAJEDNICIDOKUMENTISAVEZIUDRUGESPORTSKI OBJEKTIGALERIJAARHIVA
O zajednici - Delegati skupštine
MOTOCIKLISTIČKI SAVEZ
Sandra Percač -
T.
M. 091 665 55 19
E. sandra.percac@gmail.com

SAVEZ OSOBA SA POSEBNIM POTREBAMA
Vedran Vurušić -
T.
M. 098/1786585
E. vedranvur@gmail.com

KARATE - JUDO
Adriano Marciuš -
T.
M. 091 528 53 86
E. adriano.marcius@ck.t-com.hr

KOŠARKA
Saša Repalust -
T.
M. 091 6650417
E. srepalust@gmail.com

KOŠARKA
Mario Vehtersbah - Stojan -
T.
M. 098 297 220
E. mario.vehtersbah@perutnina.hr

KUGLANJE
Anđelko Crnčec -
T.
M. 098/227535
E. ok-medjimurja@ck.t-com.hr

STOLNI TENIS
Dražen Korent -
T.
M. 095/5056495
E. drazen.korent@gmail.com

REKREACIJA
Danica Korunić -
T.
M. 098 187 52 36
E. danica.korunic@yahoo.com

STRELJAŠTVO
Miroslav Turk -
T.
M. 098/793095
E. miroslav.turk@ck.t-com.hr

BADMINTON
Tomislav Grubić -
T.
M. 098/241-230
E. tajnik@bk-medjimurje.hr

GIMNASTIKA
Mario Vukoja - Dopredsjednik Zajednice
T.
M. 098/1788888
E. mario.vukoja1972@gmail.com

PLIVANJE+TRIATLON
Goran Kolarić -
T.
M. 098/9674620
E. cpk@pk-cakovec.hr

KARATE-JUDO
Zoran Topolnjak -
T.
M. 091/1580654
E. zoran.topolnjak@ck.t-com.hr

NOGOMET
Mato Kljajić - Predsjednik Zajednice
T.
M. 098/241587
E. mato@komet.hr

NOGOMET
Stjepan Križarić -
T.
M. 098/9081222
E. nsm@ck.t-com.hr

NOGOMET
Damir Dominič -
T.
M. 098/242110
E. nsm@ck.t-com.hr

NOGOMET
Damir Cilar -
T.
M. 098/600268
E. nsm@ck.t-com.hr

ODBOJKA
Dragutin Novak -
T.
M. 098/426-096
E. osmz@net.hr

ODBOJKA
Jadranko Kirić -
T.
M. 098/242108
E. osmz@net.hr

RUKOMET
Ljubica Vrbančić -
T.
M. 091/5793364
E.

NOGOMET
Darko Jambrović -
T. 328-802
M. 098/1986-626
E. nsm@ck.t-com.hr

ATLETIKA
Stjepan Koraj -
T.
M. 098/241-346
E.

NOGOMET
Dragutin Vuk -
T.
M. 091/6370140
E.

STOLNI TENIS
Rino Megla -
T.
M. 098/426119
E.

SPORTSKI RIBOLOV
Zoran Pfeifer - Dopredsjednik Zajednice
T.
M. 098/241884
E. zoran.pfeifer@pfeifer-tti.hr

SPORTSKI RIBOLOV
Miljenko Perko -
T.
M. 098/9286793
E. ssrdmz@ck.t-com.hr

SPORTSKI RIBOLOV
Darko Oreški -
T.
M. 098/761840
E. ssrdmz@ck.t-com.hr

STRELIČARSTVO
Mihael Štebih -
T.
M.
E.

ŠAH
Roland Tomašić -
T.
M. 091/7997427
E. roland.tomasic1@ck.t-com.hr

ŠAH
Emil Novak -
T.
M. 091/5052740
E. emil@zaing.hr

TENIS
Bojan Ružić -
T.
M. 098/706-157
E. tk-puncec@ck.t-com.hr

TENIS
Josip Sabolek -
T.
M. 099/2177184
E. josip.sabolek@hep.hr

RUKOMET
Kristijan Hamer -
T.
M. 091/3961002
E. kukihamer@gmail.com

Dokumenti
Zakon-o-sportu-HR.pdf Zakon o sportu HR
POSLOVNIK SKUPSTINE - novi 2009.doc Poslovnik skupštine ZSUISMŽ - novi 2009
Kategorizacija-2012.xls KATEGORIZACIJA ŠPORTAŠA
PRIJEDLOG-JP-2014.doc PRIJEDLOG PROGRAMA JAVNIH POTREBA U SPORTU MEĐIMURSKE ŽUPANIJE ZA 2014.GODINU
PRAVILNIK-SPORTSKE-SKOLE-2014.doc PRAVILNIK O KRITERIJIMA ZA VREDNOVANJE ŠPORTSKIH ŠKOLA
PRAVILNIK-ZSUM-2013.doc PRAVILNIK O KRITERIJIMA ZA VREDNOVANJE KLUBOVA NOSITELJA KVALITETE SENOIRA I MLAÐIH DOBNIH SKUPINA
PRAVILNIK-DVORANE-2014.doc PRAVILNIK O KRITERIJIMA ZA FINANCIRANJE SPORTSKIH DVORAN

Linkovi
Hrvatski olimpijski odbor
Međimurska Županija
Grad Čakovec
Međunarodni olimpijski odbor
Kineziološki fakultet Zagreb
Zajednica sportskih udruga grada Čakovca
Aton
Speedway
Ekom
Rio de Janeiro 2016
Sportska televizija
Sport u Međimurju
Ribolovni savez Međimurske županije
Međimurski nogometni savez
Košarkaški savez Međimurske županije
OK Međimurje Centrometal
Atletski klub Nedelišće
© 2008. Sva prava pridržana :|: Zajednica sportskih udruga i saveza Međimurske županije :|: web & cms by m2m m2m