:.ZSUISM
Zajednica sportskih udruga i saveza Međimurske županije
POČETNAO ZAJEDNICIDOKUMENTISAVEZIUDRUGESPORTSKI OBJEKTIGALERIJAARHIVA
NOMINACIJE NAJSPORTAŠA ZA 2013

                                                                 NOMINACIJE

 

NAJBOLJI SPORTAŠ

 

     1. Filip Ude – gimnastika

            - 8. mjesto europsko prvenstvo

            - 3. mjesto svjetski kup Osijek

            - 3.mjesto Grand prix Brno

 

     2. Martin Srša - atletika

             - 1. mjesto na pojedinačnom zimskom PH za seniore na 1500 m,

            - 1. mjesto na pojedinačnom PH za mlađe seniore na 1500 m,

            - 1. mjesto na pojedinačnom PH za mlađe seniore na 800 m,

- 1. mjesto na u finalu KUP-a Hrvatske za juniore na 1500 m,

- 2. mjesto na pojedinačnom PH za juniore na 1500 m,

- 2. mjesto na pojedinačnom PH za juniore na 800 m,

- 3. mjesto na pojedinačnom PH za juniore u krosu na 6000 m

- 3. mjesto na dvoranskom pojedinačnom PH za seniore na 1500 m

- 3. mjesto na u finalu KUP-a Hrvatske za seniore na 1500 m

 

      3.Bojan Košak – kuglanje

            - pojedinačni seniorski prvak Hrvatske za 2013.

            - najbolji pojedinac lige u sezoni 2012/2013.

            - nastup za reprezentaciju Hrvatske

            - pojedinačni prvak Međimurja i Regije sjever za 2013.

 

 

NAJBOLJA SPORTAŠICA

 

1.      Melani Kraljić –atletika

- 1. mjesto na pojedinačnom PH u dvorani za seniorke u bacanju kugle,

- 1. mjesto na pojedinačnom PH u dvorani za juniorke u bacanju kugle,

- 1. mjesto na zimskom bacačkom PH za juniorke u bacanju kugle

 

2.      Paula Markati –stolni tenis

-           Osijek, državno prvenstvo juniorki ekipno  1.mjesto

-          Osijek, državno prvenstvo juniorki pojedinačno  3.mjesto

-          Osijek, državno prvenstvo juniorki parovi  2.mjesto

-          Državno seniorsko prvenstvo ekipno, sezona 2012/2013   1.mjesto

-          Zagreb, Lovro Ratković pojedinačno juniorke  1.mjesto

-           Ostrava (Češka), Europsko prvenstvo ekipno juniorke  3.mjesto

-          Varaždin, ITTF Tour reprezentacija juniorki ekipno  1.mjesto

-          Rabat (Maroko), svjetsko juniorsko prvenstvo ekipno  10.mjesto

-          STK Hodošan  Superliga 2013/2014

 

 

3.      Tijana Tkalčec – gimnastika

-          8.mjesto- preskok

-          3 finala na svjetskim kupovima

-          stalna reprezentativka u svim kategorijama

-          vrhunska sportašica I.kategorije

 

4.      Damira Bujan –karate

-          Seniorska prvakinja Hrvatske u borbama -55 kg

-          Studenska prvakinja Hrvatske -55 kg

-          Osvajačica turnira Virovitica open 2013

-          7.mjesto na EP Budimpešta

-          Stalna seniorska članica nacionalne selekcije

 

NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

 

  1. OK Međimurje Centrometal-odbojka

-          jedina međimurska momčad koja nastupa u najvišem rangu natjecanja

-          6.mjesto u 1.A Hrvatskoj odbojkaškoj ligi od 16.momčadi

-          nastupa u Top ligi najboljih šest momčadi u sezonii 2013/14.

-          u polusezoni 2013/14 osvojili 4.mjesto

-          četvrtfinale Kupa Hrvatske

-          1.mjesto Kup Međimurja

 

 

  1. SK Alzas Čakovec –streljaštvo

-          1.mjesto Kup Hrvatske- zračni pištolj

-          3.mjesto PH- zračni pištolj

-          3.mjesto PH –malokalibarski poštolj

-          3.mjesto MEĐUNARODNA first liga- zračni pištolj

-          1.mjesto Prvenstvo Međimurja –zračni i malokalibarski pištolj

 

  1. RK Prelog-rukomet

-          sudionici II.HRL sjever

-          1. mjesto II.HRL plasman u I.HRL

-          1/6 finale Kupa Hrvatske

 

NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

 

1.      STK Hodošan –stolni tenis

-          u 2013.godini proslavili 10.godina osnutka

-          1.mjesto u I.STLH, plasman u Super ligu

-          u polusezoni 7.mjesto –Super lige

 

 

2.      ŽRK Zrinski Čakovec- rukomet

-          1.mjesto II.HRLSjever žene, plasman u I.HRL

-          Državne prvakinje –kadetkinje

-          Pobjednice Kupa Međimurja

 

 

Dokumenti
Zakon-o-sportu-HR.pdf Zakon o sportu HR
POSLOVNIK SKUPSTINE - novi 2009.doc Poslovnik skupštine ZSUISMŽ - novi 2009
Kategorizacija-2012.xls KATEGORIZACIJA ŠPORTAŠA
PRIJEDLOG-JP-2014.doc PRIJEDLOG PROGRAMA JAVNIH POTREBA U SPORTU MEĐIMURSKE ŽUPANIJE ZA 2014.GODINU
PRAVILNIK-SPORTSKE-SKOLE-2014.doc PRAVILNIK O KRITERIJIMA ZA VREDNOVANJE ŠPORTSKIH ŠKOLA
PRAVILNIK-ZSUM-2013.doc PRAVILNIK O KRITERIJIMA ZA VREDNOVANJE KLUBOVA NOSITELJA KVALITETE SENOIRA I MLAÐIH DOBNIH SKUPINA
PRAVILNIK-DVORANE-2014.doc PRAVILNIK O KRITERIJIMA ZA FINANCIRANJE SPORTSKIH DVORAN

Linkovi
Hrvatski olimpijski odbor
Međimurska Županija
Grad Čakovec
Međunarodni olimpijski odbor
Kineziološki fakultet Zagreb
Zajednica sportskih udruga grada Čakovca
Aton
Speedway
Ekom
Rio de Janeiro 2016
Sportska televizija
Sport u Međimurju
Ribolovni savez Međimurske županije
Međimurski nogometni savez
Košarkaški savez Međimurske županije
OK Međimurje Centrometal
Atletski klub Nedelišće
© 2008. Sva prava pridržana :|: Zajednica sportskih udruga i saveza Međimurske županije :|: web & cms by m2m m2m